ДБЖ Legrand Keor SPX 600VA Schuko (310300)
- Код товару: 44547
- Модель: 310300
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики ДБЖ Legrand Keor SPX 600VA Schuko (310300)
| Батарея та час зарядки | |
| Встановлено батарей | 1 шт |
| Ємність комплектної батареї(й) | 7 Агод |
| Холодний старт | + |
| Вихід | |
| Вихідна напруга | 1 фаза (230 В) |
| Вихідна частота | 50-60 Гц |
| Максимальна вихідна потужність | 600 ВА |
| Номінальна вихідна потужність | 360 Вт |
| Розеток з резервом | 2 шт |
| Тип розеток | тип F (Schuko) |
| Форма вихідного сигналу | подібна до синусоїди (апроксимована) |
| Вхід | |
| Байпас (ввімкнення напряму) | немає |
| Вхідна напруга | 1 фаза (230 В) |
| Вхідна частота | 45-65 Гц |
| Діапазон вхідної напруги | 160-290 В |
| Захист | |
| Запобіжник | плавкий |
Опис
— Захист від короткого замикання. Коротке замикання — це різке падіння опору навантаження до критично малих величин, за рахунок чого зростає сила струму і ДБЖ відчуває значні перевантаження, здатні вивести пристрій з ладу і навіть викликати загоряння. Воно може бути викликано несправністю в підключеному пристрої, неякісною ізоляцією, потраплянням сторонніх предметів тощо. При виникненні такої ситуації система захисту від короткого замикання відключає ДБЖ, запобігаючи неприємним наслідкам.










