ДБЖ Legrand Keor LP 2000VA (310156)
- Код товару: 44552
- Модель: 310156
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики ДБЖ Legrand Keor LP 2000VA (310156)
| Батарея та час зарядки | |
| Встановлено батарей | 4 шт |
| Ємність комплектної батареї(й) | 7 Агод |
| Напруга підключення батареї | 48 В |
| Підключення зовнішнього акумулятора | + |
| Холодний старт | + |
| Час повної зарядки | 180 хв |
| Вихід | |
| Вихідна напруга | 1 фаза (230 В) |
| Вихідна частота | 50-60 Гц |
| ККД | 96 % |
| Максимальна вихідна потужність | 2000 ВА |
| Номінальна вихідна потужність | 1800 Вт |
| Роз'ємів C13/C14 з резервом | 6 шт |
| Спотворення вихідної напруги | 4 % |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда (PSW) |
| Вхід | |
| Байпас (ввімкнення напряму) | ручний/автоматичний |
Опис
— Захист від короткого замикання. Коротке замикання — це різке падіння опору навантаження до критично малих величин, за рахунок чого зростає сила струму і ДБЖ відчуває значні перевантаження, здатні вивести пристрій з ладу і навіть викликати загоряння. Воно може бути викликано несправністю в підключеному пристрої, неякісною ізоляцією, потраплянням сторонніх предметів тощо. При виникненні такої ситуації система захисту від короткого замикання відключає ДБЖ, запобігаючи неприємним наслідкам.













