ДБЖ APC Back-UPS Pro 900VA BR900G-RS 900 ВА
- Код товару: 51259
- Модель: BR900G-RS
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики ДБЖ APC Back-UPS Pro 900VA BR900G-RS 900 ВА
| Батарея та час зарядки | |
| Встановлено батарей | 2 шт |
| Ємність комплектної батареї(й) | 7 Агод |
| Холодний старт | + |
| Час повної зарядки | 480 хв |
| Вихід | |
| Вихідна напруга | 1 фаза (230 В) |
| Вихідна частота | 47 – 63 Гц |
| ККД | 97.4 % |
| Максимальна вихідна потужність | 900 ВА |
| Номінальна вихідна потужність | 540 Вт |
| Розеток без резерву | 2 шт |
| Розеток з резервом | 3 шт |
| Тип розеток | тип F (Schuko) |
| Форма вихідного сигналу | подібна до синусоїди (апроксимована) |
| Вхід | |
| Байпас (ввімкнення напряму) | немає |
| Вхідна напруга | 1 фаза (230 В) |
Опис
— Захист від короткого замикання. Коротке замикання — це різке падіння опору навантаження до критично малих величин, за рахунок чого зростає сила струму і ДБЖ відчуває значні перевантаження, здатні вивести пристрій з ладу і навіть викликати загоряння. Воно може бути викликано несправністю в підключеному пристрої, неякісною ізоляцією, потраплянням сторонніх предметів тощо. При виникненні такої ситуації система захисту від короткого замикання відключає ДБЖ, запобігаючи неприємним наслідкам.













