ДБЖ APC Back-UPS Pro 900VA BR900G-RS 900 ВА
- Код товару: 51259
- Модель: BR900G-RS
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики ДБЖ APC Back-UPS Pro 900VA BR900G-RS 900 ВА
| Батарея та час зарядки | |
| Встановлено батарей | 2 шт |
| Ємність комплектної батареї(й) | 7 Агод |
| Холодний старт | + |
| Час повної зарядки | 480 хв |
| Вихід | |
| Вихідна напруга | 1 фаза (230 В) |
| Вихідна частота | 47 – 63 Гц |
| ККД | 97.4 % |
| Максимальна вихідна потужність | 900 ВА |
| Номінальна вихідна потужність | 540 Вт |
| Розеток без резерву | 2 шт |
| Розеток з резервом | 3 шт |
| Тип розеток | тип F (Schuko) |
| Форма вихідного сигналу | подібна до синусоїди (апроксимована) |
| Вхід | |
| Байпас (ввімкнення напряму) | немає |
| Вхідна напруга | 1 фаза (230 В) |
| Вхідна частота | 47 – 63 Гц |
| Діапазон вхідної напруги | 156 – 300 В |
| Максимальний струм | 8 A |
| Захист | |
| Запобіжник | автоматичний |
| Захист | захист від короткого замикання; захист від перевантаження; фільтрація перешкод; захист лінії передачі даних; звукова сигналізація |
| Імпульсний захист | 613 Дж |
| Інтерфейси управління | USB |
| Інше | |
| Вага | 10.7 кг |
| Дисплей | + |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Розміри (ВхШхГ) | 250x100x382 мм |
| Температура експлуатації | 0 – 40 °C |
| Комплектація | |
| Form factor | звичайний (Tower) |
| Тип | інтерактивне |
| Час перемикання на батарею | 8 мс |
| Час роботи при повному навантаженні | 4.6 хв |
| Час роботи при половинному навантаженні | 16.1 хв |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |









