ДБЖ APC Smart-UPS SRT 2200VA SRT2200RMXLI 2200 ВА
- Код товару: 51203
- Модель: SRT2200RMXLI
-
119 481 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики ДБЖ APC Smart-UPS SRT 2200VA SRT2200RMXLI 2200 ВА
| Батарея та час зарядки | |
| Встановлено батарей | 6 шт |
| Ємність комплектної батареї(й) | 5 Агод |
| Напруга підключення батареї | 72 В |
| Підключення зовнішнього акумулятора | + |
| Холодний старт | + |
| Час повної зарядки | 180 хв |
| Вихід | |
| Вихідна напруга | 1 фаза (230 В) |
| Вихідна частота | 50-60 Гц |
| ККД | 92.2 % |
| Максимальна вихідна потужність | 2200 ВА |
| Номінальна вихідна потужність | 1980 Вт |
| Регулювання напруги | + |
| Роз'ємів C13/C14 з резервом | 8 шт |
| Роз'ємів C19/C20 з резервом | 2 шт |
| Спотворення вихідної напруги | 2 % |
Опис
— Захист від короткого замикання. Коротке замикання — це різке падіння опору навантаження до критично малих величин, за рахунок чого зростає сила струму і ДБЖ відчуває значні перевантаження, здатні вивести пристрій з ладу і навіть викликати загоряння. Воно може бути викликано несправністю в підключеному пристрої, неякісною ізоляцією, потраплянням сторонніх предметів тощо. При виникненні такої ситуації система захисту від короткого замикання відключає ДБЖ, запобігаючи неприємним наслідкам.












