Електрорубанок Makita M1901
- Код товару: 43531
- Модель: M1901
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Електрорубанок Makita M1901
| Комплектація | |
| V-подібних пазів | 1 |
| Вага | 2.7 кг |
| Видалення пилу | однобічне |
| Габарити | 285x157x160 мм |
| Глибина вибірки чверті | 9 мм |
| Глибина стругання | 2 мм |
| Джерело живлення | електромережа (230 В) |
| Кількість обертів | 16000 об/хв |
| Ножі | двосторонні |
| Рівень шуму | 85 дБ |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Функції та можливості | вибірка чверті; відкидний башмак |
| Ширина стругання | 82 мм |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |


