Дриль Makita 6413
- Код товару: 25353
- Модель: 6413
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Дриль Makita 6413
| Живлення | |
| Джерело живлення | електромережа (230 В) |
| Комплектація | |
| Вага | 1.3 кг |
| Кількість обертів | 3400 об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Конструкція | пістолетна |
| Реверс | флажковий |
| Патрон | |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Макс. ⌀ свердління дерева | 25 мм |
| Макс. ⌀ свердління металу | 10 мм |
| Тип патрона | швидкозатискний |
| Функції та можливості | |
| Функції | блокування кнопки ввімкнення |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
Опис
Безударний одношвидкісна ручна дриль пістолетною конструкції з мережевим живленням. Відрізняється компактними розмірами і хорошою ергономікою. Виробником позиціонується як модель середньої цінової категорії, призначена для активного побутового та професійного використання. Якісний колекторний двигун потужністю 340 Вт з системою повітряного охолодження і косозубий редуктор з довговічними сталевими шестернями розкручує патрон до 3400 об/хв (на холостому ходу), чого більш ніж достатньо для свердління будь-яких матеріалів.
Здатна проробляти отвори в сталі діаметром до 10 мм), кольорових металах і їх сплавах, деревині (до 25 мм), кераміці, полімерних і полімер-композитних матеріалах. Ручна дриль Makita 6413 обладнана зручним швидкозатискним патроном, що дозволяє швидко змінювати оснастку з хвостовиком діаметром до 10 мм Передбачений перемикач реверса, блокіратор вимикача і вельми чутливий електронний регулятор швидкості обертання, вбудований в курковий механізм вимикача. Дриль має рукоятку ергономічної форми, забезпечену м'якою гумовою накладкою. Завдяки цьому інструмент зручно лежить в руці і мінімально стомлює руку при тривалій роботі. Завдяки компактним габаритам підійде для роботи у важкодоступних місцях.














