Ексцентрикова шліфмашина Metabo FSX 200 Intec 609225500
- Код товару: 85091
- Модель: 609225500
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Ексцентрикова шліфмашина Metabo FSX 200 Intec 609225500
| Комплектація | |
| Амплітуда коливань | 2.7 мм |
| Вага | 1.3 кг |
| Джерело живлення | електромережа (230 В) |
| Довжина кабелю | 2.8 м |
| Додатково | підключення пилозбірника |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Комплектація | кейс (сумка); пилозбірник |
| Корисна потужність | 90 Вт |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Рівень шуму | 93 дБ |
| Споживана потужність | 240 Вт |
| Тип | ексцентрикова |
| Частота коливань | 22000 кол/хв |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





