Духова шафа Vestfrost BOV 67 BE
- Код товару: 78945
- Модель: BOV 67 BE
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Духова шафа Vestfrost BOV 67 BE
| Головне | |
| Об'єм | 69 л |
| Органи управління | поворотні з кнопками |
| Температура готування | 50 – 250 °C |
| Тип | електрична |
| Додатково | |
| Кількість стекол дверцяти | 2 |
| Напрямні дек | гратчасті |
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.5x59.5x57.5 см |
| Клас енергоспоживання | A |
| Потужність підключення | 2.6 кВт |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 600х560х555 мм |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Функції та можливості | |
| Кількість режимів | 7 шт |
| Режими готування | гриль; конвекція |
| Функції | термостат; таймер; автоматичне відключення |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
Опис
Цю модель можна віднести до умовної категорії класичних духових шаф доступного цінового сегмента. Модель має досить містку робочу камеру і відрізняється простою та зрозумілою системою налаштування. Блок керування збудований на основі сенсорної панелі з дисплеєм. На екран виведено годинник, а також залишок таймера приготування. Паралельно із сенсорним налаштуванням використовується і кілька поворотних регуляторів, які при необхідності ховаються в корпус печі.
Вбудована духова шафа Vestfrost BOV 67 BE оснащена дверцятами зі знімним склопакетом. Скління є двошаровим, що дозволяє фасаду не нагріватися до високої температури, покращуючи при цьому показник енергозбереження. При необхідності склопакет можна розібрати та промити внутрішню частину. Стінки жаровні мають емальоване покриття. Щоб полегшити чищення камери нагріву, можна зняти напрямні – стійки легко від'єднуються. У цій духовці передбачений звуковий сигнал, є система підсвічування, а також піч оснащена системою примусової конвекції, що помітно покращує швидкість і точність нагріву жаровні. Духова шафа гармонійно впишеться в домашній кухонний куточок, додавши кулінарії стилю та функціональних можливостей.
Сравнение Духова шафа Vestfrost BOV 67 BE с другими моделями
- Духові шафи з свч
- Духові шафи до 50 см
- Духовки з грилем
- Конвекційні духовки
- Духові шафи білого кольору
- Бежеві духові шафи
- Духові шафи з функцією пароварки
- Духові шафи з термощупом
- Духові шафи з рожном
- Духовки з каталітичним очищенням
- Духові шафи з піролітичним очищенням
- Духовки з телескопічними напрямними






















