Духова шафа Kaiser EH 6424 Be
- Код товару: 59759
- Модель: EH 6424 BE
-
37 899 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Духова шафа Kaiser EH 6424 Be
| Головне | |
| Об'єм | 67 л |
| Органи управління | поворотні |
| Оформлення | ретро |
| Температура готування | до 250 °C |
| Тип | електрична |
| Додатково | |
| Кількість стекол дверцяти | 3 |
| Напрямні дек | телескопічні на одному рівні |
| Очищення внутрішніх стінок | каталітичне |
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.4x59.4x55.6 см |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 558x567x543 мм |
| Комплектація | |
| Колір | графіт |
| Функції та можливості | |
| Кількість режимів | 5 шт |
| Режими готування | гриль; конвекція; рожен |
| Функції | термостат; таймер; автоматичне відключення |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
- Духові шафи з свч
- Духові шафи до 50 см
- Духовки з грилем
- Конвекційні духовки
- Духові шафи білого кольору
- Бежеві духові шафи
- Духові шафи з функцією пароварки
- Духові шафи з термощупом
- Духові шафи з рожном
- Духовки з каталітичним очищенням
- Духові шафи з піролітичним очищенням
- Духовки з телескопічними напрямними








