Духова шафа Hansa BOEW684001
- Код товару: 78967
- Модель: BOEW684001
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Духова шафа Hansa BOEW684001
| Головне | |
| Об'єм | 77 л |
| Органи управління | утоплювані з сенсорами |
| Температура готування | 30 – 280 °C |
| Тип | електрична |
| Додатково | |
| Кількість стекол дверцяти | 3 |
| Напрямні дек | телескопічні на одному рівні |
| Очищення внутрішніх стінок | очищення парою |
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.5x59.5x57.5 см |
| Клас енергоспоживання | A |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 595x560x550 мм |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Функції та можливості | |
| Кількість режимів | 9 шт |
| Режими готування | гриль; конвекція |
| Функції | термостат; таймер; автоматичне відключення |
| Гарантия | |
Опис
Порівняно недорога духова шафа з місткою робочою камерою та привабливим зовнішнім дизайном, представлена на ринку у 2019 році. Ця модель є об'ємною, потужною та водночас економічною. Для запікання продуктів доступна камера нагріву місткістю 77 л. Серед режимів приготування передбачено програму ECO, яка мінімізує витрати електроенергії. Є функція швидкого нагріву жаровні, яка дозволяє повноцінно розігріти робочу камеру до 150 °C лише за 4 хвилини.
При цьому модель дозволяє готувати в розширеному температурному діапазоні – регулювання нагріву здійснюється в межах 30-280 °C. Духова шафа Hansa BOEW684001, що вбудовується, має на дверцятах підказки з рецептами приготування популярних страв. Для керування режимами термообробки передбачено зручний сенсорний блок із екраном. Додатково є кілька поворотних регуляторів Push-pull – це традиційні механічні перемикачі, які можна за необхідності втиснути на фасадну частину корпусу. Також пристрій може похвалитися системою парового очищення, що дозволяє суттєво спростити догляд камери нагріву. Одна з секцій жаровні має телескопічні напрямні, що дозволяють безпечно висуватися з важким деком на 75% довжини.
Сравнение Духова шафа Hansa BOEW684001 с другими моделями
- Духові шафи з свч
- Духові шафи до 50 см
- Духовки з грилем
- Конвекційні духовки
- Духові шафи білого кольору
- Бежеві духові шафи
- Духові шафи з функцією пароварки
- Духові шафи з термощупом
- Духові шафи з рожном
- Духовки з каталітичним очищенням
- Духові шафи з піролітичним очищенням
- Духовки з телескопічними напрямними












