Духова шафа Gorenje Advanced BPS 6747 A06 X
- Код товару: 83799
- Модель: BPS6747A06X
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Духова шафа Gorenje Advanced BPS 6747 A06 X
| Головне | |
| Об'єм | 77 л |
| Органи управління | поворотні з сенсорами |
| Температура готування | 30 – 300 °C |
| Тип | електрична |
| Додатково | |
| Кількість стекол дверцяти | 4 |
| Напрямні дек | телескопічні на одному рівні |
| Очищення внутрішніх стінок | піролітичне; очищення парою |
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.5x59.5x56.4 см |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Маркування виробника | 738597 |
| Потужність підключення | 3.5 кВт |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 590x560x550 мм |
| Комплектація | |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Функції та можливості | |
| Автоматичних програм | 22 шт |
| Кількість режимів | 12 шт |
Опис
Ефективна та зручна у використанні духова шафа зразка 2022 року випуску, представлена на ринку в рамках лінійки Advanced від популярного бренду Gorenje. Важливою особливістю моделі є склепінчаста форма робочої камери HomeMade, створена на кшталт традиційних дров'яних печей. Подібна конструкція забезпечує кращу циркуляцію повітря при випіканні та більш стабільну температуру по всій камері духовки.
При цьому загальний корисний обсяг робочої камери становить 77 л. Духова шафа Gorenje Advanced BPS 6747 A06 X може похвалитися підтримкою 12 різних режимів роботи, а також набором з 22 двох встановлених програм для автоматичного приготування. Спеціальна програма ExtraSteam дозволяє готувати випічку з використанням пари, що на практиці створює ідеальні умови для підняття тесту та створення хрусткої скоринки.
Функція StepBake дозволяє вручну програмувати процес випікання, розбиваючи його на кілька різних етапів із різними умовами приготування. Також у розпорядженні пристрою є гриль, система конвекції та термощуп. Температура нагрівання регулюється в межах від 30 до 300 °C, при цьому до 200 °C пристрій розігрівається лише за 5 хвилин. Дверцята оснащені надійним 4-шаровим склінням, завдяки чому можна не боятися, що вони можуть нагрітися і бути гарячими із зовнішнього боку. Передбачено зручні телескопічні напрямні на одному рівні.
Сравнение Духова шафа Gorenje Advanced BPS 6747 A06 X с другими моделями
- Духові шафи з свч
- Духові шафи до 50 см
- Духовки з грилем
- Конвекційні духовки
- Духові шафи білого кольору
- Бежеві духові шафи
- Духові шафи з функцією пароварки
- Духові шафи з термощупом
- Духові шафи з рожном
- Духовки з каталітичним очищенням
- Духові шафи з піролітичним очищенням
- Духовки з телескопічними напрямними














