Духова шафа Gorenje BPS 6737 E13 WG
- Код товару: 82677
- Модель: BPS6737E13WG
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Духова шафа Gorenje BPS 6737 E13 WG
| Головне | |
| Об'єм | 77 л |
| Органи управління | утоплювані з сенсорами |
| Температура готування | 50 – 300 °C |
| Тип | електрична |
| Додатково | |
| автодоводчик дверцят | + |
| Кількість стекол дверцяти | 4 |
| Напрямні дек | телескопічні на одному рівні |
| Очищення внутрішніх стінок | піролітичне |
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.5x59.5x56.4 см |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Маркування виробника | 738568 |
| Потужність підключення | 3.5 кВт |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 600x560x550 мм |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Функції та можливості | |
| Кількість режимів | 10 шт |
Опис
Електрична духова шафа бренду Gorenje підійде для великої родини, так як має об'єм XXL — 77 літрів. Він спеціально створений для різних кулінарних експериментів без зайвої витрати часу: піч досягає температури в 200 градусів всього за 5 хвилин, при цьому максимальна температура становить 300 градусів. На вибір є різноманітні режими, в тому числі випічка, піца, AirFry для корисних страв з хрусткою скоринкою без масла, гриль, запікання на пару, приготування заморожених страв.
Ще однією корисною функцією для господинь стане піролітична самоочищення, для якої використовується дуже висока температура. З метою безпеки пристрій під час очищення і після неї блокується, а коли вона охолоне — вам залишиться тільки прибрати золу, в яку перетворюються забруднення. Крім цього, Gorenje bps 6737 E13 WG є дуже зручною і безпечною моделлю. Для управління передбачені утоплювані перемикачі з сенсорами, дверцята Quadro Ultra CoolDoor має спеціальне чотиришарове скління, яке зберігає тепло всередині і залишається безпечним зовні, а система DynamiCooling ефективно охолоджує зовнішню частину печі: датчики регулюють охолодження зовнішніх стінок духовки до тих пір, поки вони не досягнуть температури 60 градусів. Крім того, дверцята духової шафи знімна, що значно спрощує її очищення.
Сравнение Духова шафа Gorenje BPS 6737 E13 WG с другими моделями
- Духові шафи з свч
- Духові шафи до 50 см
- Духовки з грилем
- Конвекційні духовки
- Духові шафи білого кольору
- Бежеві духові шафи
- Духові шафи з функцією пароварки
- Духові шафи з термощупом
- Духові шафи з рожном
- Духовки з каталітичним очищенням
- Духові шафи з піролітичним очищенням
- Духовки з телескопічними напрямними












