Духова шафа Electrolux LOD8C39Z
- Код товару: 93636
- Модель: LOD8C39Z
-
30 199 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Духова шафа Electrolux LOD8C39Z
| Головне | |
| Об'єм | 72 л |
| Органи управління | сенсори |
| Температура готування | 30 – 300 °C |
| Тип | електрична духова шафа |
| Додатково | |
| Кількість стекол дверцяти | 2 |
| Напрямні дек | гратчасті |
| Очищення внутрішніх стінок | каталітична (задня стінка); очищення парою |
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.4x59.4x56.9 см |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Маркування виробника | 949 289 501 |
| Потужність підключення | 3.49 кВт |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 590x560x550 мм |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Функції та можливості | |
| Автоматичних програм | 169 шт |
| Режими готування | приготування на парі; гриль; конвекція з нагрівачем; піца; своя програма; розморожування |
Опис
Дебютант лінійки SteamBake 2025 року від бренду Electrolux — це духова шафа середньої цінової категорії з 72-літровою робочою камерою і можливістю приготування з додаванням пари. Модель має спеціальний паровий режим (для отримання більш повітряної випічки та/або соковитих м’ясних страв), а спеціально для додавання води передбачено характерне заглиблення на дні робочої камери.
Ще одна фішка моделі — інтуїтивні органи керування, включно з кольоровим TFT-дисплеєм і сенсорами. Духова шафа Electrolux SteamBake LOD 8C39Z оснащена всіма затребуваними сьогодні нагрівальними елементами — верхнім, нижнім, конвекційним кільцевим (з вентилятором) і грилем. Користувачам доступно понад 15 режимів, включно з піцою, стравами в паніровці, томлінням, висушуванням тощо.
Для автоматизації процесу реалізації популярних рецептів є меню Assist з великим набором із 169 автопрограм — для них не потрібно задавати час, вид нагріву та температурні показники. Для прихильників кулінарних експериментів також є можливість зберегти три користувацькі налаштування в обраному для швидкого подальшого доступу. Окремо варто відзначити наявність термощупа в комплекті постачання: з ним можна контролювати готовність страв за досягнення потрібної внутрішньої температури. Також модель передбачає доволі простий догляд після експлуатації, адже на задній стінці духовки розташовано спеціальний каталітичний вкладиш легкого очищення, а ще можна скористатися парою для розм’якшення забруднень.
Сравнение Духова шафа Electrolux LOD8C39Z с другими моделями
- Духові шафи з свч
- Духові шафи до 50 см
- Духовки з грилем
- Конвекційні духовки
- Духові шафи білого кольору
- Бежеві духові шафи
- Духові шафи з функцією пароварки
- Духові шафи з термощупом
- Духові шафи з рожном
- Духовки з каталітичним очищенням
- Духові шафи з піролітичним очищенням
- Духовки з телескопічними напрямними












