Духова шафа Electrolux EZB 3430 AOK
- Код товару: 81871
- Модель: EZB3430AOK
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Духова шафа Electrolux EZB 3430 AOK
| Головне | |
| Об'єм | 57 л |
| Органи управління | утоплювані з кнопками |
| Температура готування | 50 – 250 °C |
| Тип | електрична |
| Додатково | |
| Кількість стекол дверцяти | 2 |
| Напрямні дек | телескопічні на одному рівні |
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 59x59x56 см |
| Клас енергоспоживання | A |
| Маркування виробника | 944 064 904 |
| Потужність підключення | 2.5 кВт |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 580x560x550 мм |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Функції та можливості | |
| Режими готування | гриль; конвекція |
| Функції | термостат; таймер; автоматичне відключення |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
Опис
Продуктивна і функціональна духова шафа з корпусом, що вбудовується. Перш за все, модель відрізняється технологією рівномірного розподілу тепла Even Cooking. Ця модель дозволяє готувати без необхідності періодичного розгортання та перестановки деко. Корисний об'єм печі сягає 57 л. Напрямні мають чотири рівні висоти. Духовка забезпечена екраном і зручними кнопками, додатково на панелі налаштування є два регулятори з конструкцією, що утоплюється в корпус.
Духова шафа Electrolux EZB 3430 AOK оснащена таймером та системою автоматичного відключення. Передбачено звуковий сигнал. На дисплеї відображаються час, залишок таймера та тривалість приготування. Жаровня має верхній кільцевий нагрівач, який легко від'єднується на випадок чищення робочої камери. Духовка має режим гриля, що дозволяє створювати на поверхні страв рум'яну та хрумку кірку. Стінки робочої зони захищені емаллю, що легко миється. Підсвічування представлене одинарною лампочкою. Дверцята використовує знімний склопакет. Скління є двошаровим, з наявністю додаткового термозахисту.
Сравнение Духова шафа Electrolux EZB 3430 AOK с другими моделями
- Духові шафи з свч
- Духові шафи до 50 см
- Духовки з грилем
- Конвекційні духовки
- Духові шафи білого кольору
- Бежеві духові шафи
- Духові шафи з функцією пароварки
- Духові шафи з термощупом
- Духові шафи з рожном
- Духовки з каталітичним очищенням
- Духові шафи з піролітичним очищенням
- Духовки з телескопічними напрямними








