Духова шафа Electrolux SurroundCook EOF 6P70X
- Код товару: 81723
- Модель: EOF 6P70X
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Духова шафа Electrolux SurroundCook EOF 6P70X
| Головне | |
| Об'єм | 72 л |
| Органи управління | утоплювані з сенсорами |
| Температура готування | 30 – 300 °C |
| Тип | електрична |
| Додатково | |
| Кількість стекол дверцяти | 3 |
| Напрямні дек | гратчасті |
| Очищення внутрішніх стінок | піролітичне |
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.4x59.6x56.9 см |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Маркування виробника | 949 498 154 |
| Потужність підключення | 3.48 кВт |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 600x560x550 мм |
| Комплектація | |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Функції та можливості | |
| Кількість режимів | 9 шт |
| Режими готування | гриль; конвекція |
Опис
Представлена в 2021 році духова шафа Electrolux поповнила фірмову серію SurroundCook. Прилад можна віднести до рішень на стику середнього і прогресивного класу. Однією з головних особливостей моделі є підтримка піролітичного самоочищення 72-літрової робочої камери. Це найбільш ефективний спосіб видалення жиру та інших забруднень під впливом високих температур (до 500 °C): після залишиться просто прибрати золу, і все це без мийних засобів або скребків.
Духовка Electrolux SurroundCook EOF 6P70X передбачає 9 режимів приготування, причому крім різних способів нагрівання (гриль, турбогриль, конвекція тощо) є і спеціальні програми, включаючи піцу, зволоження, м'ясо і підтримання тепла. Заявлена можливість одночасного готування на 3 рівнях робочої камери, що може бути корисно при випічці печива, пряників та іншої здоби. Звертає на себе увагу і розширений температурний діапазон роботи приладу (30-300 °C), завдяки чому збільшується і простір для кулінарних експериментів користувачів. До інших фішок моделі належить практичне управління з утоплюваними важелями і сенсорною панеллю, підтримка функції захисту від дітей, клас енергоспоживання A+.
Сравнение Духова шафа Electrolux SurroundCook EOF 6P70X с другими моделями
- Духові шафи з свч
- Духові шафи до 50 см
- Духовки з грилем
- Конвекційні духовки
- Духові шафи білого кольору
- Бежеві духові шафи
- Духові шафи з функцією пароварки
- Духові шафи з термощупом
- Духові шафи з рожном
- Духовки з каталітичним очищенням
- Духові шафи з піролітичним очищенням
- Духовки з телескопічними напрямними
















