Домашній кінотеатр Yamaha YHT-1840
- Код товару: 85707
- Модель: YHT-1840 Black
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Домашній кінотеатр Yamaha YHT-1840
| Акустична система | |
| Активний сабвуфер | + |
| Акустика | 5.1; полична |
| Імпеданс | 6 Ом |
| Сабвуфер (RMS) | 30 Вт/канал |
| Сумарна потужність (RMS) | 180 Вт |
| Тил (RMS) | 30 Вт/канал |
| Фазоінвертор | + |
| Фронт (RMS) | 30 Вт/канал |
| Центр (RMS) | 30 Вт/канал |
| Частотний діапазон | 30 – 25000 Гц |
| Чутливість | 83 дБ |
| Інше | |
| Габарити плеєра (ШхВхГ) | 435x151x315 мм |
| Габарити сабвуфера (ВхШхГ) | 29.2x29x31.5 см |
| Габарити тилових колонок (ВхШхГ) | 17.6x11.2x11.6 см |
| Габарити фронтальних колонок (ВхШхГ) | 17.6x11.2x11.6 см |
Опис
— FM-тюнер. Наявність FM-тюнера дозволяє домашнього кінотеатру приймати і відтворювати через власну акустику радіопередачі FM-діапазону — тобто, фактично, перетворює пристрій в повноцінний приймач (щоправда, для впевненої роботи може знадобитися зовнішня антена). Ця функція актуальна з тієї причини, що саме FM-діапазон воліє переважна більшість сучасних музичних радіостанцій.










