CD-програвач Onkyo C-7030
- Код товару: 88112
- Модель: C-7030 Black
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики CD-програвач Onkyo C-7030
| Інше | |
| Вага | 5.3 кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 435х306x101 мм |
| пульт ДУ | + |
| Споживана потужність | 12 Вт |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Призначення | домашній |
| Комунікації | |
| Відтворення | CD-Audio |
| Підтримує аудіоформати | MP3, WMA |
| Конструкція | |
| Завантаження диска | фронтальне |
| ЦАП | Wolfson |
| Підключення | |
| RCA | 1 пара(и) |
| Виходи | Коаксіальний S Remote Control / |
| Входи | Вхід управління (ІЧ) |
| Технічні хар-ки | |
| Відношення сигнал/шум | 107 дБ |
| Динамічний діапазон | 100 дБ |
| Діапазон частот | 4 – 20000 Гц |
| Коефіцієнт гармонійних спотворень | 0.0029 % |
| Розрядність ЦАП | 24 біт |
| Частота дискретизації ЦАП | 192 кГц |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |


