Бойлер Hotpoint-Ariston Andris Lux 6 OR EU
- Код товару: 93964
- Модель: Andris Lux 6 OR EU
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Бойлер Hotpoint-Ariston Andris Lux 6 OR EU
| Інше | |
| Вага | 5.1 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 31.5x31.5x25 см |
| Гарантія на бак | 5 років |
| Маркування виробника | 3626236; 3626238 |
| Органи керування | спереду |
| Комплектація | |
| Джерело енергії | електромережа |
| Об'єм бака | 6 л |
| Розміщення | вертикальний |
| Тип | накопичувальний |
| Форма корпуса | прямокутний |
| Технічні хар-ки | |
| Внутрішнє покриття бака | емаль |
| Джерело живлення | 230 В (1 фаза) |
| Магнієвий анод | + |
| Максимальна тем-ра води | 78 °C |
| Нагрівальних елементів | 1 |
Опис
Компактний накопичувальний водонагрівач з вбудованим баком всього на 6 л, позиціонується виробником доступний ціновий сегмент. Компактний енергозберігальний корпус майже кубічної форми є надійним заслоном для розсіювання тепла і гармонійно виглядає в інтер'єрі ванної кімнати, кухні, кабінету або санвузла. Бойлер Ariston Hotpoint-ANDRIS LUX 6 OR встановлюється на стіні висновками для під'єднання труб розведення вниз і займає зовсім небагато корисного простору.
Терморегулятор контролює дотримання заданого користувачем режиму нагріву, а споживає потужність ТЕН 1,5 кВт забезпечує швидкий нагрів води — пристрій нагріває бак всього за 15 хвилин при ∆t=55°С. Захищений анодом з магнію емальований бак має гарантію на експлуатаційний термін не менше п'яти років і розрахований на максимальну температуру 78 °C. щоб уникнути псування обладнання та недопущення пожеж автоматика не допускає перегріву понад встановленої норми.















