Бойлер Hotpoint-Ariston Andris Lux 6 OR EU
- Код товару: 93964
- Модель: Andris Lux 6 OR EU
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Бойлер Hotpoint-Ariston Andris Lux 6 OR EU
| Інше | |
| Вага | 5.1 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 31.5x31.5x25 см |
| Гарантія на бак | 5 років |
| Маркування виробника | 3626236; 3626238 |
| Органи керування | спереду |
| Підключення труб | знизу |
| Управління | механічне |
| Комплектація | |
| Джерело енергії | електромережа |
| Об'єм бака | 6 л |
| Розміщення | вертикальний |
| Тип | накопичувальний |
| Форма корпуса | прямокутний |
| Технічні хар-ки | |
| Внутрішнє покриття бака | емаль |
| Джерело живлення | 230 В (1 фаза) |
| Магнієвий анод | + |
| Максимальна тем-ра води | 78 °C |
| Нагрівальних елементів | 1 |
| Подача води | під напором |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип нагрівального елементу | «мокрий» ТЕН |
| Час нагріву | 15 хв |
| Функції та можливості | |
| Безпека | захист від перегріву; електрозахист (УЗО) |
| Функції | терморегулятор |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |











