Бойлер Bosch TR 2000 T 100 B
- Код товару: 94462
- Модель: TR 2000 T 100 B
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Бойлер Bosch TR 2000 T 100 B
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 93.1x44x45.5 см |
| Гарантія на бак | 5 років |
| Маркування виробника | 7 736 503 310; 7736506092 |
| Органи керування | знизу |
| Підключення труб | знизу |
| Комплектація | |
| Джерело енергії | електромережа |
| Об'єм бака | 100 л |
| Розміщення | вертикальний |
| Тип | накопичувальний |
| Форма корпуса | циліндричний |
| Технічні хар-ки | |
| Внутрішнє покриття бака | склокераміка |
| Джерело живлення | 230 В (1 фаза) |
| Клас енергоспоживання | C |
| Магнієвий анод | + |
| Максимальна тем-ра води | 70 °C |
Опис
Внутрішнє склокерамічне покриття бака. Антибактеріальний захист. Швидкий нагрів. Захист від замерзання.
Відкритий ТЕН.
— Терморегулятор.
Приспособление, позволяющее регулировать температуру воды на выходе из нагревателя. В накопительных моделях (см. «Тип») терморегулятором фактически выставляется максимальная температура нагрева воды в баке; в проточных устройствах эта функция осуществляется за счёт изменения интенсивности нагрева.















