Бойлер Ardesto 4015007
- Код товару: 93958
- Модель: 4015007
-
6 499 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Бойлер Ardesto 4015007
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 91.3x45x48 см |
| Гарантія на бак | 3 роки |
| Органи керування | знизу |
| Підключення труб | знизу |
| Управління | механічне |
| Комплектація | |
| Джерело енергії | електромережа |
| Об'єм бака | 100 л |
| Розміщення | вертикальний |
| Тип | накопичувальний |
| Форма корпуса | циліндричний |
| Технічні хар-ки | |
| Внутрішнє покриття бака | емаль |
| Джерело живлення | 230 В (1 фаза) |
| Магнієвий анод | + |
| Максимальна тем-ра води | 75 °C |
| Нагрівальних елементів | 1 |
Опис
— «Мокрий» ТЕН.
ТЕН (трубчастий електронагрівач), являє собою металеву трубку з прокладеної по центру нагрівальної ниткою; простір між трубкою і ниткою заповнений ізолюючим матеріалом з хорошою теплопровідністю. ТЕНи нагріваються повільніше, ніж спіралі, мають більш низький ККД і схильні до утворення на них накипу; з іншого боку, термін їх служби значно вище, а в проточних ТЕНи не так чутливі до повітряних пробок.
— Терморегулятор.
Приладдя, що дає змогу регулювати температуру води на виході з нагрівача. У накопичувальних моделях (див. «Тип») терморегулятором фактично виставляється максимальна температура нагрівання води в баку; в проточних пристроях ця функція здійснюється за рахунок зміни інтенсивності нагрівання.











