Бойлер Bosch 7736504519
- Код товару: 93581
- Модель: 7736504519
-
7 679 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Бойлер Bosch 7736504519
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 52x35.3x36.8 см |
| Гарантія на бак | 5 років |
| Маркування виробника | 7 736 503 307 |
| Органи керування | знизу |
| Підключення труб | знизу |
| Комплектація | |
| Джерело енергії | електромережа |
| Об'єм бака | 30 л |
| Розміщення | вертикальний |
| Тип | накопичувальний |
| Форма корпуса | циліндричний |
| Технічні хар-ки | |
| Внутрішнє покриття бака | склокераміка |
| Джерело живлення | 230 В (1 фаза) |
| Клас енергоспоживання | B |
| Магнієвий анод | + |
| Максимальна тем-ра води | 70 °C |
Опис
Захист від замерзання. Внутрішнє склокерамічне покриття бака.
— Терморегулятор.
Приспособление, позволяющее регулировать температуру воды на выходе из нагревателя. В накопительных моделях (см. «Тип») терморегулятором фактически выставляется максимальная температура нагрева воды в баке; в проточных устройствах эта функция осуществляется за счёт изменения интенсивности нагрева.













