Реноватор Bosch GOP 30-28 Professional 0601237001
- Код товару: 49616
- Модель: 0.601.237.001
-
11 232 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Реноватор Bosch GOP 30-28 Professional 0601237001
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | електромережа (230 В) |
| Інше | |
| Вага | 1.5 кг |
| Рівень шуму | 92 дБ |
| Комплектація | |
| Кількість коливань | 8000 – 20000 кол/хв |
| Кут коливань ліворуч/праворуч | 1.4 ° |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Тип пристрою | реноватор |
| Функції та можливості | |
| Насадки | пиляльне полотно |
| Функції | регулятор обертів; підтримання обертів |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
Опис
Система кріплення насадок Starlock Plus. Система підтримання обертів під навантаженням. 6-позиційний перемикач швидкості. Шарнірне кріплення кабелю.
В комплекті 0601237001 пиляльне полотно, в комплекті 0601237000 — дельта-платформа (2), сегментований диск (2), пиляльне полотно (6), кейс в комплекті 0601237003 — дельта-платформа (1), сегментований диск (3), пиляльне полотно (1), шабер (1), кейс
— Пиляльне полотно. Спеціалізована насадка для розпилювання різних матеріалів. Її конструкція і спосіб роботи можуть відрізнятися залежно від специфіки інструменту: так, в електролобзиках (див. «Змінні головки») пиляльне полотно розраховане на рух взад-вперед і виглядає як характерна смужка, в реноваторах воно має вигляд вузької пластини і т. ін.








