Лазерний нівелір Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R02
- Код товару: 49626
- Модель: 0.601.063.R02
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Лазерний нівелір Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R02
| Інше | |
| Акумуляторна платформа | Bosch Professional 12 V |
| Вага | 900 г |
| Габарити | 162x84x148 мм |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Комплектація | тримач; кейс / чохол; акумулятор; зарядний пристрій; мішень |
| Модель акумулятора | GBA 12V 2.0Ah |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Сумісні акумулятори | GBA 10.8, GBA 12 |
| Комплектація | |
| Автовимкнення | + |
| Автовимкнення приладу | 120 хв |
| Дальність вимірювань | 15 м |
| Дальність вимірювань (з приймачем) | 60 м |
| Кут самовирівнювання | 4 ° |
| Призначення | для охоплення області 360 ° |
| Різьба штатива | 18" |
| Робоча температура | -10 – 40 °C |
| Тип | лазерний нівелір |
| Точність | 0.2 мм/м |
| Час вирівнювання | 4 с |
| Функції та можливості | |
| Блокування компенсатора | + |
| Характеристики лазера | |
| Вертикальних проєкцій | 2 |
| Випромінювання діода | 650 нм |
| Горизонтальних проєкцій | 1 |
| Клас лазера | 2 |
| Колір лазера | червоний |
| Кут розгортки (верт.) | 360 ° |
| Кут розгортки (гориз.) | 360 ° |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








