Електрорубанок Bosch GHO 26-82 D Professional 06015A4301
- Код товару: 49604
- Модель: 0.601.5A4.301
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Електрорубанок Bosch GHO 26-82 D Professional 06015A4301
| Комплектація | |
| V-подібних пазів | 1 |
| Вага | 2.8 кг |
| Видалення пилу | двостороннє |
| Габарити | 284x163x173 мм |
| Глибина вибірки чверті | 9 мм |
| Глибина стругання | 2.6 мм |
| Джерело живлення | електромережа (230 В) |
| Кількість обертів | 18000 об/хв |
| Комплектація | пилозбірник |
| Ножі | односторонні |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Споживана потужність | 710 Вт |
| Функції та можливості | вибірка чверті; відкидний башмак |
| Ширина стругання | 82 мм |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





