Аератор Stiga SV415E
- Код товару: 94424
- Модель: SV415E
-
8 499 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Аератор Stiga SV415E
| Двигун | |
| Потужність двигуна | 1500 Вт |
| Інше | |
| Вага | 14.5 кг |
| Діаметр задніх коліс | 16 см |
| Діаметр передніх коліс | 14 см |
| Маркування виробника | 290002152/14 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Рівень шуму | 94 дБ |
| Комплектація | |
| Макс. висота обробки | 5 мм |
| Макс. глибина обробки | 13 мм |
| Регулювання глибини обробки | синхронна |
| Тип | комбінований |
| Тип двигуна | електричний (мережа) |
| Швидкість обертання валу | 4000 об/хв |
| Ширина захвату | 38 см |
| Конструкція | |
| Об'єм мішка | 50 л |
| Регулювання ручки по висоті | + |
| Робочий механізм | 20 ножів / 44 пружинних кігтя |
| Тип мішка | жорсткий |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |




