Газонокосарка Stiga Combi48SH
- Код товару: 94411
- Модель: Combi48SH
-
29 299 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Газонокосарка Stiga Combi48SH
| Двигун | |
| Модель двигуна | Honda GCV 160 OHC Autochoke |
| Об'єм двигуна | 160 см³ |
| Об'єм паливного бака | 0.91 л |
| Потужність двигуна | 3.8 к.с. |
| Тип ДВЗ | 4-тактний |
| Інше | |
| Вага | 30 кг |
| Діаметр задніх коліс | 24 см |
| Діаметр передніх коліс | 18 см |
| Маркування виробника | 295486038/ST1 |
| Матеріал деки | сталь |
| Комплектація | |
| Тип | газонокосарка |
| Тип двигуна | бензиновий |
| Комплектація | |
| Насадки | лопатевий ніж |
| Конструкція | |
| Особливості | самохідна; регулювання ручки по висоті |
| Привод коліс | задній |
| Косіння | |





