Аератор Stiga SV213E
- Код товару: 94372
- Модель: SV213E
-
6 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Аератор Stiga SV213E
| Двигун | |
| Потужність двигуна | 1300 Вт |
| Інше | |
| Вага | 9.8 кг |
| Діаметр задніх коліс | 9.4 см |
| Діаметр передніх коліс | 20 см |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Рівень шуму | 94 дБ |
| Комплектація | |
| Кількість установок глибини | 4 |
| Макс. висота обробки | 4 мм |
| Макс. глибина обробки | 6 мм |
| Регулювання глибини обробки | синхронна |
| Тип | комбінований |
| Тип двигуна | електричний (мережа) |
| Швидкість обертання валу | 3900 об/хв |
| Ширина захвату | 32 см |
| Конструкція | |
| Об'єм мішка | 40 л |
| Робочий механізм | 16 ножів / 36 пружинних лап |
| Тип мішка | м'яка |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |



