Циркулярна пила Makita HS7601
- Код товару: 25267
- Модель: HS7601
- 6 899 грн.
-
6 479 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Циркулярна пила Makita HS7601
| Двигун | |
| Макс. оберти диска | 5200 об/хв |
| Потужність | 1200 Вт |
| Розташування двигуна | поперечно |
| Інше | |
| Вага | 4 кг |
| Габарити | 309x232x255 мм |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Комплектація | |
| Джерело живлення | електромережа (230 В) |
| Тип | переносна |
| Тип пристрою | циркулярна (дискова) |
| Ріжуче обладнання | |
| Глибина пропилу (нахил 45°) | 46 мм |
| Глибина різу | 66 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Кут нахилу пили | 45 ° |
| Розмір шини / диску | 190 мм |
| Функції та можливості | |
| Комплектація | диск |
| Гарантия | |
Опис
Компактна і відносно легка переносна дискова пила для прямолінійного розпилювання твердих матеріалів. Призначена для професійного і домашнього використання. Має стандартне поперечне розташування двигуна. Потужність електроприводу досягає 1200 Вт, що забезпечує швидкість обертання диска до 5200 об/хв. Це достатньо для розпилювання деревини (у тому числі твердих сортів), фанери, деревоволокнистих і деревостружкових плит, сендвіч-панелей, ЛДСП, ламінату, термопластів і кольорових металів.
Розрахована на диски діаметром 190 мм з посадочним місцем 30 мм. Якість зрізу залежить від типу використовуваних пильних дисків, а потужний двигун гарантує стабільно високу швидкість різання. Оснащена жорсткої литою алюмінієвою підошвою. Вага пилки Makita HS7601 складає всього 4 кг, що не перевантажує руки і зберігає сили при тривалій роботі. Має зручну ручку з гумоподібним покриттям.
Двигун надійно захищений від пилу і забезпечений потужним і довговічним опорним підшипником. Максимальна глибина пропилу складає 66 мм при прямому різанні. Під час роботи під кутом 45° глибина становить 46 мм. Має порівняно невисокий рівень шуму і прийнятні показниками вібрації. Оснащена якісним 2,5-метровим електричним кабелем в подвійній ізоляції. Комплектується пільним диском на 12 зубів, паралельним упором, патрубком для підключення пилососа і шестигранним ключем.











