Витяжка Elica TT26 PB IX/A/60
- Код товару: 94061
- Модель: TT26 PB IX/A/60
-
7 499 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Витяжка Elica TT26 PB IX/A/60
| Інше | |
| Висота (макс.) | 30.1 см |
| Глибина | 28 см |
| Діаметр повітровода | 150 мм |
| Клас енергоспоживання | C |
| Маркування виробника | PRF0038809B |
| Комплектація | |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Оформлення | з висувною панеллю |
| Тип і монтаж | вбудована (шафа) |
| Технічні параметри | |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальний рівень шуму | 65 дБ |
| Мінімальний рівень шуму | 44 дБ |
| Потужність | 180 Вт |
| Фільтрація | |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Індикатор забруднення фільтрів | + |
Опис
Стильна, компактна і зручна в експлуатації вбудована кухонна витяжка телескопічної конструкції з електродвигуном середньої потужності і електронною системою управління і LED-індикатором режимів. Відрізняється рівнем максимальної продуктивності (до 581 м³/год) і помірним рівнем шуму, який забезпечується використанням довговічного двигуна на добротних підшипниках. Встановлюється в кухонну шафу над варильною поверхнею, при цьому видимою залишається лише торцева пластина висувного фільтра.
Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для обслуговування приміщень малої і середньої площі (до 12-14 м²). Ширина корпусу цієї моделі становить 60 см, що дає їй можливість повноцінно обслуговувати більшість популярних моделей кухонних газових/електричних плит або індукційних варильних поверхонь. На відміну від більшості телескопічних моделей, обладнаних прихованим механічним керуванням, витяжки Elica Elite 26 IX/A/60 реалізовані більш зручні сенсорні кнопки.
Вони дають змогу регулювати швидкість обертання витяжного вентилятора, керувати освітленням (два вбудованих галогенових лампи по 20 Вт кожна) і програмувати таймер для автоматичного відключення. Крім звичного викиду повітря за межі приміщення, витяжка здатна працювати в режимі рециркуляції. Пропускання через змінний вугільний фільтр (купується окремо), не тільки затримує частинки аерозолів, але і нейтралізує сильні запахи.
Сравнение Витяжка Elica TT26 PB IX/A/60 с другими моделями
- Похилі витяжки для кухні
- Острівні витяжки для кухні
- Плоскі витяжки кухонні
- Витяжки Т-подібні
- Стельові витяжки
- Настінні витяжки
- Настільні витяжки
- Витяжки, що вбудовуються в шафу для кухні.
- Витяжки з вугільним фільтром
- Витяжки без повітроводу
- Витяжки на кухню 50 см
- Кухонні витяжки 60 см
- Кухонні витяжки завширшки 70 см
- Кухонні витяжки шириною 45 см
- Потужні витяжки для кухні
- Найтихіші витяжки на кухню
- Витяжки білі
- Витяжки бежеві
- Витяжки чорні









