Витяжка Best CHEF Ghost Box 1000 black 60
- Код товару: 94442
- Модель: Ghost Box 1000 black 60
-
6 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Витяжка Best CHEF Ghost Box 1000 black 60
| Інше | |
| Висота (макс.) | 31.1 см |
| Глибина | 27.9 см |
| Діаметр повітровода | 150 мм |
| Маркування виробника | 4F524B2L7H |
| Ширина | 60 см |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Оформлення | купольна |
| Тип і монтаж | вбудована (шафа) |
| Технічні параметри | |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальний рівень шуму | 63 дБ |
| Мінімальний рівень шуму | 51 дБ |
| Принцип роботи | відведення/рециркуляція |
| Фільтрація | |
| Жировий фільтр | металевий |
| Індикатор забруднення фільтрів | + |
Опис
— Сенсорне.
Управління за допомогою сенсорних панелей вважається ознакою дорогих висококласних витяжок. Це пов'язано з тим, що такі панелі має сенс застосовувати переважно з прогресивною системою електронного керування, а для бюджетних пристроїв вони підходять слабо. З практичної точки зору сенсори відрізняються легкістю і простотою використання в очищенні: для того, щоб віддати команду, досить легкого дотику, а сама панель не має щілин і виступальних частин, завдяки чому з неї легко видаляються забруднення.
Сравнение Витяжка Best CHEF Ghost Box 1000 black 60 с другими моделями
- Похилі витяжки для кухні
- Острівні витяжки для кухні
- Плоскі витяжки кухонні
- Витяжки Т-подібні
- Стельові витяжки
- Настінні витяжки
- Настільні витяжки
- Витяжки, що вбудовуються в шафу для кухні.
- Витяжки з вугільним фільтром
- Витяжки без повітроводу
- Витяжки на кухню 50 см
- Кухонні витяжки 60 см
- Кухонні витяжки завширшки 70 см
- Кухонні витяжки шириною 45 см
- Потужні витяжки для кухні
- Найтихіші витяжки на кухню
- Витяжки білі
- Витяжки бежеві
- Витяжки чорні











