Пральна машина Candy Smart CS4 1062 DE/1-S білий
- Код товару: 72314
- Модель: CS4 1062DE/1-S
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Пральна машина Candy Smart CS4 1062 DE/1-S білий
| Безпека | |
| Захист від дітей | + |
| Захист від протікання | + |
| Контроль дисбалансу | + |
| Контроль піноутворення | + |
| Загальні характеристики | |
| Відкриття дверцят | вліво |
| Габарити (ВхШхГ) | 85x60x40 см |
| Дисплей | LED |
| Діаметр завантажувального люка | 35 см |
| Рівень шуму (віджимання) | 77 дБ |
| Управління | поворотна ручка + сенсори |
| управління зі смартфона | + |
| Інше | |
| Класи ефективності | |
| Клас віджимання | C |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Комплектація | |
| Витрата води за цикл | 40 л |
| Завантаження | 6 кг |
Опис
Зазвичай» розумні " Пральні машини коштують дорого, але італійська компанія Candy пішла проти всіх правил, вирішивши зробити смарт-технології доступними. Модель з її асортименту належить до бюджетного сегменту, але при цьому може похвалитися наявністю технології Smart Touch. Вона дозволяє підключатися до смартфону і управляти машинкою Дистанційно. У додатку також можна активувати періодичні нагадування, зберігати улюблені програми, отримувати поради і усувати помилки і несправності в роботі приладу.
Але майте на увазі, що Candy Smart CS4 1062 DE/1-S «дружить» тільки з Android-смартфонами, оснащеними NFC. Що стосується основних характеристик, машинка дозволяє за раз завантажувати до 6 кг білизни, розвиває швидкість при віджиманні до 1000 обертів за хвилину і відрізняється економним споживанням, про що свідчить низька витрата води (40 літрів за цикл) і вищий клас енергоспоживання A+++.
Крім того, техніка подбає про Ваш час, пропонуючи швидке прання (за 14, 30 і 44 хвилини), кілька режимів з тривалістю 59 хвилин і відкладений старт із запрограмованим початком прання. Всього на вибір є 16 програм, в тому числі» Гігієна+ " для якісної обробки одягу при високій температурі і видалення мікробів, вірусів і бактерій, а також EcoMix для завантаження різних типів тканини і кольорів. Крім віддаленого управління через смартфон, доступний варіант» по-старому", за допомогою поворотної ручки і сенсорної панелі. Вибрані налаштування і час, що залишився до закінчення прання, відображається на LED-дисплеї.
Сравнение Пральна машина Candy Smart CS4 1062 DE/1-S білий с другими моделями
- Пральна машина з баком для води
- Пральні машини із сушінням
- Пральна машина з функцією пари
- Пральні машини повітряно-бульбашкового типу
- Пральні машини з прямим приводом
- Пральна машина з інверторним двигуном
- Вузькі пральні машини
- Пральна машина на 6 кг
- Пральна машина на 7 кг
- Пральна машина до 12 кг
- Пральна машина до 4 кг
- Пральні машини чорного кольору
- Пральна машина до 40 см
- Пральна машина до 50 см
- Пральна машина до 60 см
- Пральні машини під раковину












