Вбудований холодильник Liebherr ICBNcx 5173 BS0
- Код товару: 91964
- Модель: ICBNcx 5173 BS0
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудований холодильник Liebherr ICBNcx 5173 BS0
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 177х55.9х54.6 см |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кліматичний клас | SN, N, ST |
| Кріплення фасаду | жорстке кріплення |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 1772х560х550 мм |
| Споживання енергії в рік | 215 кВтч |
| Управління | сенсорне |
| Комплектація | |
| No Frost | Морозильна камера |
| Загальний об'єм | 236 л |
| Кількість камер | 2 |
| Компресорів | 1 |
| Контурів охолодження | 2 |
| Морозильне відділення | |
| Генератор льоду | + |
| Морозильна камера | знизу |
| Об'єм морозильної камери | 67 л |
| Потужність заморожування | 10 кг/добу |
| Температура морозилки | -24 °C |
| Час збереження холоду | 14 год |
| Швидке заморожування | + |
| Ящиків морозильної камери | 3 шт |
| Функції та можливості | |
| Функції | режим відпустки; управління зі смартфона (Wi-Fi); захист від дітей; дисплей; індикатор закриття дверцят; автодоводчик дверцят; перевішування дверей |
| Холодильне відділення | |
| LED освітлення | + |
| Автоматичне розморожування | + |
| Відсіки для зберігання | зона свіжості |
| Дезодоратор | + |
| Динамічне охолодження | + |
| Нульова камера (зона свіжості) | 66 л |
| Об'єм холодильної камери | 103 л |
| Полиць | 4 шт |
| Швидке охолодження | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
















