Вбудований холодильник Gorenje NRKI519E41
- Код товару: 93804
- Модель: NRKI519E41
-
28 099 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудований холодильник Gorenje NRKI519E41
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 193.2х54х54.5 см |
| Клас гучності | B |
| Клас енергоспоживання (new) | E |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T (+10...+43 °С) |
| Кріплення фасаду | ковзне кріплення |
| Маркування виробника | 20014356 |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 1932х560х560 мм |
| Споживання енергії в рік | 232 кВт/год |
| Управління | сенсорне |
| Комплектація | |
| No Frost | Морозильна/холодильна камера |
| Загальний об'єм | 284 л |
| Інверторний компресор | + |
| Кількість камер | 2 |
| Компресорів | 1 |
| Контурів охолодження | 2 |
| Морозильне відділення | |
| Морозильна камера | знизу |
| Об'єм морозильної камери | 76 л |
| Потужність заморожування | 6 кг/добу |
| Слім-полиця | + |
| Час збереження холоду | 10 год |
| Швидке заморожування | + |
| Ящиків морозильної камери | 2 шт |
| Функції та можливості | |
| Функції | дисплей; індикатор закриття дверцят; перевішування дверей |
| Холодильне відділення | |
| LED освітлення | + |
| Автоматичне розморожування | + |
| Відсіки для зберігання | зона свіжості |
| Динамічне охолодження | + |
| Об'єм холодильної камери | 208 л |
| Полиць | 4 шт |
| Швидке охолодження | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |











