Вбудований холодильник Gorenje NRKI 418 FA0
- Код товару: 83490
- Модель: NRKI418FA0
- 30 499 грн.
-
29 999 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудований холодильник Gorenje NRKI 418 FA0
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 177.2x54x54.5 см |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Маркування виробника | 741409 |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 1775x560x560 мм |
| Комплектація | |
| No Frost | Морозильна камера |
| Загальний об'єм | 248 л |
| Кількість камер | 2 |
| Компресорів | 1 |
| Контурів охолодження | 1 |
| Морозильне відділення | |
| Великий ящик | + |
| Морозильна камера | знизу |
| Об'єм морозильної камери | 68 л |
| Потужність заморожування | 8 кг/добу |
| Час збереження холоду | 12 год |
Опис
Вбудований двокамерний холодильник з повною підтримкою технології No Frost та спеціальним дезодоратором. Модель була представлена на ринку на ринку у 2022 році популярним брендом Gorenje. Загальний корисний обсяг пристрою становить 248 л, з яких на холодильне відділення припадає 180 л, а на розміщену знизу морозилку - 68 л. Модель може похвалитися іонізатором повітря IonAir, що дозволяє продуктам безпечно зберігатися протягом певного часу.
Також агрегат отримав унікальну секцію охолодження CrispZone, яка має фітопідсвічування VitaLight та регулятор вологості SmartHumidity. Завдяки цьому овочі та фрукти зможуть довго зберігати корисний мікроелементний склад та апетитний зовнішній вигляд. Вбудований двокамерний холодильник Gorenje NRKI 418 FA0 має також просунуту систему охолодження AdaptTech. Пристрій оптимізує роботу теплообмінного контуру, щоб швидко та ефективно вирівнювати температурні перепади після відкриття дверцят або завантаження великої кількості свіжих продуктів.
У камері охолодження передбачено практичну полицю під винні пляшки, а на дверцятах холодильної зони є місткий лоток із системою фіксації бутильованої тари. Скляні полиці MultiAdjust можна регулювати за висотою установки. У цьому холодильнику використовується система No Frost, що гарантує відсутність криги на стінках робочої камери та продуктах. За підсвічування відповідає світлодіодна стрічка. Вбудована конструкція передбачає слайдерне кріплення меблевого щита.















