Вбудований холодильник Amica BM 132.3
- Код товару: 29468
- Модель: BM132.3
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудований холодильник Amica BM 132.3
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 88x54x54 см |
| Клас енергоспоживання | A+рік / |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Управління | поворотні перемикачі |
| Комплектація | |
| Загальний об'єм | 122 л |
| Кількість камер | 2 |
| Компресорів | 1 |
| Контурів охолодження | 1 |
| Морозильне відділення | |
| Морозильна камера | зверху |
| Об'єм морозильної камери | 17 л |
| Потужність заморожування | 2 кг/добу |
| Температура морозилки | -18 °C |
| Час збереження холоду | 11 год |
| Функції та можливості | |
| Функції | перевішування дверей |
| Холодильне відділення | |
| Автоматичне розморожування | + |
| Об'єм холодильної камери | 105 л |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





