Вбудована пральна машина Whirlpool BI WDWG 861484
- Код товару: 87061
- Модель: WDWG861484PL
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована пральна машина Whirlpool BI WDWG 861484
| Безпека | |
| Захист від дітей | + |
| Захист від протікання | + |
| Контроль дисбалансу | + |
| Контроль піноутворення | + |
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 82x59.5x54.5 см |
| Глибина для монтажу | 570 мм |
| Дисплей | + |
| Країна виробництва | Італія |
| Рівень шуму (віджимання) | 70 дБ |
| Управління | поворотна ручка + кнопки |
| Ширина для монтажу | 600 мм |
| Класи ефективності | |
| Клас віджимання | B |
| Клас енергоспоживання | А |
| Комплектація | |
| Витрата води за цикл | 60 л |
| Завантаження | 8 кг |
| Завантаження для сушіння | 6 кг |
| Інверторний двигун | + |
| Максимальна швидкість віджимання | 1400 об/хв |
| Матеріал бака | пластик |
| сушка | + |
| Функції та можливості | |
| Прання паром | + |
| Програми | 14; швидке прання; делікатне прання |
| Таймер закінчення прання | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |




















