Вбудована посудомийна машина Whirlpool WIC3C33F
- Код товару: 91671
- Модель: WIC3C33F
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована посудомийна машина Whirlpool WIC3C33F
| Додатково | |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор ополіскувача | + |
| Індикатор солі | + |
| Підключення до гарячої води | + |
| Проекція роботи на підлозі | + |
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 82x59.8x55.5 см |
| Глибина для монтажу | 560 мм |
| Дисплей | LED |
| Управління | кнопкові перемикачі |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Автовідкривання дверцят | + |
| Витрата води | 10 л |
| Відсік для приладдя | + |
| Кількість комплектів посуду | 14 |
| Клас гучності | B |
















