Вбудована посудомийна машина Whirlpool WI 7020 P
- Код товару: 77044
- Модель: WI7020P
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована посудомийна машина Whirlpool WI 7020 P
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 82х59.8х55.5 см |
| Глибина для монтажу | 560 мм |
| Дисплей | LED |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Інше | |
| Страна-производитель | |
| Комплектація | |
| Автовідкривання дверцят | + |
| Витрата води за цикл | 10 л |
| Кількість комплектів посуду | 14 |
| Сушіння | конденсаційна |
| Тип встановлення | повновбудована |
| Програми | |
| Загальна кількість програм | 8 |
| Ключові програми | половинне завантаження; попереднє ополіскування; швидка мийка; автоматична; економна; делікатна (для скла); інтенсивна; нічна (тиха) |
| Функції | |
| Використання «таблеток» | + |
| Захист від протікання | + |
Опис
Компанія Whirlpool пропонує містку повновбудовувану посудомийну машину, яка стане незамінною помічницею на кухні. Вона дозволяє за раз розмістити до 14 комплектів посуду, що особливо зручно для великої родини, де брудного посуду чимало. При цьому дизайн ExtraSpace і модульні кошики, в тому числі регульована по висоті верхня, дають можливість завантажувати посуд будь-якого розміру, будь то маленькі столові прилади і чашки, звичайні тарілки або габаритні каструлі, сковороди і келихи з високими ніжками.
Якщо ж посуду недостатньо для повного завантаження, ви можете активувати мийку лише в одному кошику. Незважаючи на таку ємність, модель ще й досить економна: її клас енергоспоживання відповідає a++, а фірмова технологія 6th SENSE використовує сенсори для контролю за рівнем забруднення і забезпечує якісне очищення з меншою витратою води та електроенергії. Крім цього, реалізована технологія Power Clean, коли потужні струмені води очищають сильні забруднення без попереднього замочування і ополіскування.
Whirlpool WI 7020 p підтримує 8 програм, в числі яких швидка мийка, автоматична, економна, делікатна і т.д. для більш зручного використання є таймер відстрочки запуску і система захисту від протікання. Панель управління, яка складається з кнопкових перемикачів і дисплея з відліком часу до закінчення циклу, захована на внутрішній стороні дверцят. По завершенні роботи звучить сигнал, а дверцята автоматично відкривається для більш природної сушки посуду.









