Вбудована посудомийна машина Vestel DWII1E6A1W
- Код товару: 91745
- Модель: DWII1E6A1W
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована посудомийна машина Vestel DWII1E6A1W
| Додатково | |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор ополіскувача | + |
| Індикатор солі | + |
| Регулювання верхнього кошика | + |
| Сигнал закінчення роботи | + |
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 82х59.8х55 см |
| Глибина для монтажу | 550 мм |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Управління | кнопкові перемикачі |
| Комплектація | |
| Відсік для приладдя | + |
| Кількість комплектів посуду | 13 |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Сушіння | конденсаційна |












