Вбудована посудомийна машина Samsung DW60DG790I00U1
- Код товару: 93237
- Модель: DW60DG790I00U1
-
36 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудована посудомийна машина Samsung DW60DG790I00U1
| Додатково | |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор ополіскувача | + |
| Індикатор солі | + |
| Ковзне кріплення фасаду | + |
| Проекція роботи на підлозі | + |
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.5x59.5x55.2 см |
| Глибина для монтажу | 575 мм |
| Дисплей | LED |
| Країна виробництва | Таїланд |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Автовідкривання дверцят | + |
| Витрата води | 9.4 л |
| Відсік для приладдя | + |
| Кількість комплектів посуду | 14 |
| Клас гучності | B |















