Вбудована посудомийна машина Samsung DW60DG770B00U1
- Код товару: 93238
- Модель: DW60DG770B00U1
-
32 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудована посудомийна машина Samsung DW60DG770B00U1
| Додатково | |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор ополіскувача | + |
| Індикатор солі | + |
| Ковзне кріплення фасаду | + |
| Проекція роботи на підлозі | + |
| Регулювання верхнього кошика | + |
| Сигнал закінчення роботи | + |
| Таймер відстрочки запуску | + |
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.5x59.5x55.2 см |
| Глибина для монтажу | 575 мм |
| Дисплей | LED |
| Управління | сенсорне |
| Управління со смартфона (Wi-Fi) | + |
| Ширина для монтажу | 600 мм |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Автовідкривання дверцят | + |
| Витрата води | 9.4 л |
| Відсік для приладдя | + |
| Інверторний двигун | + |
| Кількість комплектів посуду | 14 |
| Клас гучності | B |
| Клас енергоспоживання (new) | B |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Сушіння | конденсаційна |
| Тип встановлення | повновбудована |
| Функції мийки | |
| Використання «таблеток» | + |
| Додаткові форсунки | + |
| Кількість програм | 9 |
| Режими мийки | своя програма; половинне завантаження; попереднє ополіскування; автоматична; економна; делікатна (для скла); інтенсивна; нічна (тиха); самоочищення |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |














