Вбудована посудомийна машина Bosch SMV 2ITX14K
- Код товару: 83159
- Модель: SMV2ITX14K
-
22 799 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудована посудомийна машина Bosch SMV 2ITX14K
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 815 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.5x59.8x55 см |
| Глибина для монтажу | 550 мм |
| Інверторний двигун | + |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Витрата води за цикл | 11 л |
| Кількість комплектів посуду | 12 |
| Сушіння | конденсаційна |
| Тип встановлення | повновбудована |
| Програми | |
| Загальна кількість програм | 5 |
| Ключові програми | половинне завантаження; автоматична; економна; інтенсивна; самоочищення; 60 хвилин |
| Функції | |
| Використання «таблеток» | + |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор наявності ополіскувача | + |
| Індикатор наявності солі | + |
Опис
Повноформатна посудомийка, що вбудовується, з шириною корпусу 60 см. Всередину машинки можна завантажувати до 12 комплектів посуду в один присід. Програмне портфоліо моделі налічує 5 базових режимів: автоматичне миття, економне, інтенсивне, швидке, самоочищення. Перелік програм гармонійно доповнюється зручним режимом половинного завантаження посудомийки. Про стан циклу машинка інформує користувачем проеціювання червоної точки на підлогу (індикація InfoLight).
При підключенні до домашньої мережі Wi-Fi пристрій може надсилати push-повідомлення на зв'язаний смартфон, для чого потрібно встановити мобільний додаток Home Connect. Також у програмі є лічильник таблеток, що використовуються для миття посуду. Працює посудомийка під проводом тихого, енергоефективного та довговічного інверторного приводу EcoSilence Drive. Верхній короб у машини регулюється по висоті, забезпечуючи додатковий простір для розміщення габаритних каструль. Протягом усього терміну служби посудомийка надійно захищена від протікання води завдяки системі AquaStop.













