Вбудована морозильна камера Electrolux LYB 2AF82 S (933 031 019)
- Код товару: 72979
- Модель: LYB2AF82S
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована морозильна камера Electrolux LYB 2AF82 S (933 031 019)
| Комплектація | |
| Вага | 31 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.5x56x55 см |
| Загальний об'єм | 95 л |
| Кількість відділень | 4 |
| Клас гучності | C |
| Клас енергоспоживання (new) | F |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T |
| Кріплення фасаду | ковзне кріплення |
| Маркування виробника | 933 031 019 |
| Перевішування дверцят | + |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 820x600x550 мм |
| Слім-полиця | + |
| Споживання енергії в рік | 220 кВт*год |
| Тип | морозильна шафа |
| Управління | поворотні перемикачі |
| Швидке заморожування | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |



