Вбудована морозильна камера AEG ABB 682F1 NF
- Код товару: 83855
- Модель: ABB 682F1 NF (933 026 027)
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована морозильна камера AEG ABB 682F1 NF
| Інше | |
| Комплектація | |
| No Frost | + |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.9x59.6x54.7 см |
| Загальний об'єм | 85 л |
| Індикатор закриття дверцят | звуковий та оптичний |
| Кількість відділень | 3 |
| Клас гучності | D |
| Клас енергоспоживання (new) | F |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T |
| Кріплення фасаду | жорстке кріплення |
| Маркування виробника | 933 026 027 |
| Перевішування дверцят | + |
| Потужність заморожування | 7 кг/добу |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 820x600x550 мм |
| Споживання енергії в рік | 237 кВт*год |
| Тип | морозильна шафа |
| Управління | поворотні перемикачі |
| Швидке заморожування | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |



