Вбудована мікрохвильова піч AEG MBE 2658D M
- Код товару: 57258
- Модель: MBE2658DEM
-
18 984 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудована мікрохвильова піч AEG MBE 2658D M
| Комплектація | |
| Відкривання | бічне (ліворуч) |
| Відкриття дверцят | кнопка |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Габарити (ВхШхГ) | 46x60x42 см |
| Дисплей | LED |
| Захист від дітей | + |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Об'єм | 26 л |
| Органи управління | поворотні з сенсорами |
| Поворотний столик | + |
| Потужність | 900 Вт |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 450x562x500 мм |
| Функції | гриль; розморожування; автоприготування; авторозморожування |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






