Вбудована кавоварка Bosch CTL7181B0
- Код товару: 94230
- Модель: CTL7181B0
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована кавоварка Bosch CTL7181B0
| Інше | |
| Вага | 19 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 59.4x45.5x38.5 см |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Комплектація | |
| Вбудована кавомолка | керамічні жорна |
| Кава | в зернах; мелена |
| Колір | чорний |
| Макс. висота чашки | 150 мм |
| Об'єм кавомолки | 400 г |
| Порцій за 1 раз | 2 шт. |
| Резервуар для води | 2.4 л |
| Резервуар для молока | + |
| Тип | еспресо (автоматична) |
| Тиск | 19 бар |
| Функції та можливості | самоочищення; фільтр для води; сенсорний дисплей; сенсорні кнопки; захист від дітей |
| Програми і регулювання | |
| Керування зі смартфона | Wi-Fi |
| Приготування молочних напоїв | автоматичне |
| Регулювання | ступінь помелу зерна; міцність напою; об'єм напою; температури |
| Режими | еспресо макіато; подвійний еспресо; рістретто; американо; кава крема; капучино; лате; лате макіато; гаряче молоко; молочна піна; гаряча вода; своя програма |
| Своя програма | 8 шт |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |




