Очищувач повітря Sharp UA-PE30E
- Код товару: 74133
- Модель: UA-PE30E-WB
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Очищувач повітря Sharp UA-PE30E
| Комплектація | |
| Вага | 3.9 кг |
| Джерело живлення | електромережа |
| Колір | білий |
| Макс. рівень шуму | 46 дБ |
| Мін. рівень шуму | 25 дБ |
| Площа приміщення (очищення) | 21 м² |
| Потужність споживання | 51 Вт |
| Призначення | очищувач |
| Продуктивність | 180 м³/год |
| Розміри (ВхШхГ) | 463x400x182 мм |
| Управління | сенсорне |
| Фільтри очищення | попередній; HEPA 13 |
| Функції | нічний режим роботи; індикатор забруднення фільтра; авторежим очищувача; індикатор якості повітря |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








