Очищувач повітря Philips AC1715/10
- Код товару: 84953
- Модель: AC1715/10
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Очищувач повітря Philips AC1715/10
| Комплектація | |
| Вага | 4.1 кг |
| Джерело живлення | електромережа |
| Колір | чорний, білий |
| Макс. рівень шуму | 50 дБ |
| Мін. рівень шуму | 15 дБ |
| Площа приміщення (очищення) | 78 м² |
| Потужність споживання | 27 Вт |
| Призначення | очищувач |
| Продуктивність | 300 м³/год |
| Розміри (ВхШхГ) | 486х273х273 мм |
| Управління | сенсорне |
| Фільтри очищення | попередній; HEPA 13; NANO-фільтр |
| Функції | регулювання продуктивності; нічний режим роботи; індикатор забруднення фільтра; авторежим очищувача; дисплей; індикатор якості повітря; управління через Інтернет; Google Assistant та Amazon Alexa; підсвічування корпуса |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |











